Українці тепер можуть обрати сімейного лікаря онлайн. Як працює новий додаток?

2 грудня 2020, 16:00

Медичний сервіс Helsi.me оголосив про запуск однойменного додатку, за допомогою якого українці зможуть знайти лікаря і записатися до нього на прийом у підходящій для них клініці, а також заповнити дані для підписання декларації з сімейним лікарем.

Команда сервісу цифрової медицини Helsi.me оголосила про запуск однойменного додатку на платформах iOS і Android.

За допомогою цього додатку користувачі зможуть знайти потрібну їм клініку і фахівця, записатися на прийом до лікаря, скасувати запис, перевірити наявність ліків у найближчих аптеках, почитати рейтинги і відгуки пацієнтів про клініки та лікарів, а також записати на прийом своїх родичів.

Відео дня

В цілому, новий додаток дублює вже працюючі функції сайту Helsi.me.

Користувачі цієї системи також зможуть вибрати сімейного лікаря та заповнити свої дані для підписання декларації з ним. З цим документом можна записатися на прийом до лікаря і підписати декларацію оффлайн.

Представники Helsi.me заявили, що у найближчих оновленнях у додатку з’явиться функція електронної медичної картки, за допомогою якої пацієнти зможуть переглядати свої медичну історію, враховуючи призначення та рекомендації лікарів.

Компанія також планує впровадити сервіс телемедичних консультацій та надати пацієнтам можливість проводити відеоконсультації з лікарями.

Нагадаємо, влітку 2020-го в Міністерстві охорони здоров’я заявили про запуск функції електронних лікарняних у тестовому режимі.

Заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер тоді заявив, що за допомогою цієї функції лікарі зможуть вносити інформацію про пацієнта і його тимчасову непрацездатність.

Передбачалося, що інформація про пацієнтів буде автоматично підтягуватися з бази даних Пенсійного фонду.

«У електронній системі охорони здоров’я зараз розробляється базовий функціонал електронних медичних висновків… Один з таких висновків — тимчасові листки непрацездатності (лікарняні). Зараз у нас в роботі підготовка нормативно-правових актів, яка забезпечить роботу лікарняних. Ми запускаємо електронні лікарняні у два етапи», — говорив Кучер.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X