Вчені виявили загальний білок для всіх видів раку — саме від нього залежить успіх у лікуванні

21 липня 2021, 21:00
НВ Преміум

Рак можуть викликати найрізноманітніші чинники — як зовнішні, так і внутрішні. До перших належить куріння, неправильне харчування та інфекційні захворювання, буває що проходить кілька років, перш ніж виникає онкозахворювання.

Вважається, що успішне лікування раку в основному залежить від того, на якій стадії виявлено захворювання, тому що ракові клітини діляться, ростуть і поширюються тілом. Якщо лікарі не можуть контролювати поширення або метастази ракових клітин, відповідно настає смерть.

Відео дня

Тепер вчені заявили про прорив у лікуванні раку і про новий, вирішальний чинник — все залежить від того, чи виробляє організм YAP (Yes-асоційований білок).

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X