Заборона абортів у США. Як у світі намагаються захистити право жінок на переривання вагітності

28 червня, 10:12
Верховний суд США скасував рішення у справі Роу проти Уейда (Фото:REUTERS/Tom Brenner/File Photo)

Верховний суд США скасував рішення у справі Роу проти Уейда (Фото:REUTERS/Tom Brenner/File Photo)

24 червня Верховний суд США скасував рішення у справі Роу проти Уейда 1973 року, яке конституційно захищало права жінок на переривання вагітності. Очікується, що половина штатів США заборонить аборти або запровадить жорсткі обмеження щодо цього.

У зв’язку з цим у США виникло багато суперечок. Противники, консерватори кажуть, що це аморально, тоді як прихильники впевнені, що жінка має право обирати у питаннях її тіла.

Відео дня

За даними Інституту Гуттмахера, який виступає за право вибору, заборони та обмеження на аборти не знижують небажану вагітність чи попит на аборт. Швидше вони створюють значні перешкоди для отримання медичної допомоги, викликаючи стрес у людей.

Подібна риторика щодо абортів ще ніколи в історії не мала успіху, це провокує тільки «абортний туризм» та підпільні послуги, які загрожують наслідками для здоров’я жінки. У зв’язку з цим компанії влаштували челендж для підтримки жінок у США.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X