З’явився новий небезпечний варіант ВІЛ, який у два рази швидше спричиняє СНІД. Що про нього відомо вченим?

7 лютого, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Новий варіант ВІЛ, мабуть, є більш агресивною версією (Фото:Drew Hays/Unsplash)

Новий варіант ВІЛ, мабуть, є більш агресивною версією (Фото:Drew Hays/Unsplash)

Пандемія коронавірусу вже показала нам, як віруси здатні мутувати у більш небезпечні варіанти, саме це і сталося з ВІЛ, згідно з новим дослідженням учених Оксфордського університету.

ВІЛ може торкнутися будь-кого, незалежно від сексуальної орієнтації, статі, віку чи місця проживання, головна небезпека цього вірусу — він здатний уражати імунітет людини, знищуючи спеціальні клітини, які захищають організм від інфекцій та відповідають за знищення небезпечних мікробів.

Відео дня

Новий варіант ВІЛ, мабуть, є більш агресивною версією. За даними вчених, він потенційно заразніший і може серйозніше вплинути на імунну систему. Чи варто очікувати, що новий штам ВІЛ ще більше посилить ситуацію у світі?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X