Сім способів знизити артеріальний тиск. Це просто, потрібно лише захотіти

7 січня, 06:02
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Високий тиск часто називають «тихим убивцею» (Фото:Pixabay)

Високий тиск часто називають «тихим убивцею» (Фото:Pixabay)

Чинники, які впливають на підвищення тиску, не завжди очевидні, але хронічний стрес, викликаний пандемією коронавірусу, не оминув нікого.

Загальна дія стресу, факторів довкілля, нездоровий спосіб життя серед дорослого населення проявляється у вигляді більш високих показників артеріального тиску, і тепер медики по всьому світу стурбовані довгостроковими ризиками, якщо люди з такою схильністю не вдадуться до відповідних дій для вирішення проблеми.

Відео дня

Гіпертонія є серйозним захворюванням, від якого страждають мільярди людей у всьому світі. Збиток високого кров’яного тиску для організму незмірний, він може спровокувати серцевий напад, інсульт, це також фактор ризику розвитку недоумства у пізнішому віці.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожен четвертий чоловік і приблизно кожна п’ята жінка страждають на гіпертонію. Але більшість людей з високим кров’яним тиском навіть не підозрюють про це, тому його часто називають «тихим убивцею».

Тим не менш є способи вплинути на високий кров’яний тиск, тим самим знизити всі супутні ризики.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X