Не капуста. Вчені назвали продукт, який провокує зростання грудей у молодих дівчат

15 серпня 2019, 14:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Згідно з новим дослідженням вчених-ендокринологів, аномальний ріст грудей у молодих дівчат викликаний вживанням лавандової олії.

Як пише видання EurekAlert з посиланням на науковий журнал Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism, вчені-ендокринологи дослідили, який продукт викликає аномальний ріст грудей у молодих дівчат.

Відео дня

У своїй роботі фахівці дійшли висновку, що лавандова олія відповідає за значне збільшення молочних залоз. Це пов’язано з тим, що компоненти таких ефірних олій імітують естроген і блокують тестостерон. Причому, зростання грудей через лавандову олію вчені спостерігали як у дівчат, так і у хлопців.

«Люди повинні бути інформовані про ці результати і враховувати всі факти, перш ніж приймати рішення про використання ефірних олій. Також важливо, щоб лікарі знали, що масла лаванди й чайного дерева містять хімічні речовини, що руйнують ендокринну систему. Це потрібно враховувати при оцінці передчасного розвитку молочної залози у молодих дівчат і хлопців, а також набряку грудних тканин у дорослих чоловіків», — пояснює автор дослідження і науковий співробітник Національного інституту гігієни навколишнього середовища Тайлер Ремсі.

За словами фахівця, не рекомендується використовувати ефірні лавандові масла у занадто юних дівчат і хлопців, оскільки це може викликати передчасний ріст грудей.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X