П’ять неочевидних ознак того, що у вас хворе серце. Можливо, вам час до лікаря

16 вересня, 05:45
Ознаки проблем із серцем (Фото:spukkato/Depositphotos)

Ознаки проблем із серцем (Фото:spukkato/Depositphotos)

Зазвичай люди не поспішають до кардіолога, поки не почне стрибати тиск або не з’явиться найвідоміший симптом проблем із серцем — біль чи важкість у грудях. Однак є й інші ознаки, які можуть підказати, що настав час йти до лікаря.

Деякі з таких симптомів, на перший погляд, взагалі не можуть мати відношення до серця.

Тому багато хто або не звертає на них уваги взагалі, або списує їх на інші проблеми зі здоров'ям. Упускаючи цим можливість відреагувати на проблеми із серцево-судинною системою на ранніх стадіях.

Відео дня

У цій статті ми розглянемо п'ять симптомів захворювань серцево-судинної системи, які ви можете легко списати на інші, набагато невинніші причини.

Будьте уважні, будь-який із цих симптомів (а тим більше, якщо їх два або більше одночасно) може бути приводом для звернення до кардіолога. Пам'ятайте, що раніше ви почнете лікування, то більше шансів на те, що ви не дасте хворобі прогресувати до небезпечної стадії.

П'ять симптомів хвороб серця, які ви можете не помічати

«Вважають, що захворювання серця найчастіше проявляють себе дискомфортними відчуттями в області грудної клітки, — каже Рігвед Тадвакар, кардіолог з медичного центру в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. — Але багато хвороб серця можуть проявляти себе інакше».

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X