Тихий вбивця. Як відмовитися від сидячого способу життя та стати активнішим

17 січня, 07:28
Регулярні фізичні навантаження можуть здаватися недосяжними, якщо офісна культура не сприяє цьому (Фото:Yasmina H/Unsplash)

Регулярні фізичні навантаження можуть здаватися недосяжними, якщо офісна культура не сприяє цьому (Фото:Yasmina H/Unsplash)

Диван, безперечно, зручний, але вчені припускають, що занадто багато часу, проведене в сидячому положенні, може призвести до того, що ваше здоров’я у небезпеці.

У людей, які сидять годинами, хронічні захворювання, включаючи діабет, серцеві захворювання, недоумство та кілька видів раку, розвиваються набагато частіше, ніж у фізично активних людей. Сидячий спосіб життя також наражає людей на значно більший ризик ранньої смерті.

Відео дня

Дослідження показує, що ризик поступово збільшується, чим частіше людина сидить.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X