Як вчасно зрозуміти, що у вас рак. Шість ранніх симптомів онкологічних захворювань

18 грудня 2021, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Шанси на успішне лікування раку набагато вищі, якщо його виявлено на ранній стадії (Фото:Roman Kraft/ Unsplash)

Шанси на успішне лікування раку набагато вищі, якщо його виявлено на ранній стадії (Фото:Roman Kraft/ Unsplash)

Ранні ознаки раку досить важко ідентифікувати, тому що це не завжди явна зміна у звичайному для вас самопочутті. Хоча є кілька загальних симптомів раку, деякі симптоми можуть бути дуже специфічними та навіть тривожними.

Є багато ознак і симптомів раку, але пам’ятайте, що будь-який з них не обов’язково означає, що у вас онкологічне захворювання.

На виникнення раку впливають багато факторів, такі як вік, стать, навколишнє середовище, спосіб життя і генетика, отже, захворюваність на рак і його типи варіюються залежно від цих змінних факторів.

Відео дня

Коли рак починає поширюватися — це впливає на роботу органів, нервів та кровоносних судин, що може викликати ознаки та симптоми. Навіть найменші пухлини можуть викликати зміни у певних місцях, наприклад у головному мозку.

Шанси на успішне лікування раку набагато вищі, якщо він виявлений на ранній стадії. Якщо ви помітили будь-які нижчезгадані зміни, негайно зверніться до лікаря.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X