Як стрес може зруйнувати ваші плани на схуднення і що зробити, щоб цього не сталося

25 січня, 21:00
Кортизол має погану репутацію «гормона накопичення жиру», (Фото:JESHOOTS.COM/Unsplash)

Кортизол має погану репутацію «гормона накопичення жиру», (Фото:JESHOOTS.COM/Unsplash)

Питання про те, чи може велика кількість стресу привести до збільшення ваги здається риторичним, і справді вага може додаватися у міру збільшення негативу у вашому житті, але як саме це працює?

Якщо вам здається, що ваша вага вагається, коли ви відчуваєте стрес, це не тільки у вашій голові. Стрес та збільшення ваги пов’язані, і не тільки тому, що вам важко підтримувати свій звичайний здоровий спосіб життя, коли ви переживаєте не найкращі свої моменти у житті.

Відео дня

Стрес іноді може бути основною причиною збільшення ваги. Незалежно від того, чи є стресор реальною або уявною загрозою, наше тіло відчуватиме однакову фізичну реакцію.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X