Нічні жахи — чому вони постійно повертаються та чи можна їх позбутися? Нове дослідження дає нам таку надію

24 грудня 2022, 20:00
Ексклюзив NV
Нічні жахи можуть сильно впливати на самопочуття людини протягом усього дня (Фото:Pixabay)

Нічні жахи можуть сильно впливати на самопочуття людини протягом усього дня (Фото:Pixabay)

Усі ми іноді маємо нічні жахи. Проте деякі люди переживають їх набагато частіше — по кілька разів на тиждень, причому сюжети цих снів можуть залишатися незмінними. Нове дослідження вчених допоможе знайти вихід із цього циклу.

Постійне повторення одних і тих же снів може свідчити про переживання щодо певних подій у житті, неможливість виплеснути емоції чи поступове пропрацювання та подолання проблеми, яка давно переслідує людину.

Відео дня

Сни загалом залишаються загадкою для вчених, незважаючи на те, що вивчають та досліджують їх вже протягом багатьох років. Поки що у нас немає однозначного трактування того, що ж відбувається з нашим мозком вночі і навіщо він генерує нам різні картинки, які ми можемо забути вже через кілька секунд після пробудження.

Приблизно дві третини людей стикалися з тим, що їхні сни повторювалися. У таких випадках людина не те що пам’ятає весь сон у деталях — вона переживає його знову і знову, часто не маючи можливості вплинути на розвиток сюжету.

Ще більше людей зіштовхуються з нічними жахами. Їхні сюжети можуть відображати як реальність, так і сюжети, які можна було б віддади Джордану Пілу для подальшої екранізації. Більшість з них здаються дуже реалістичними, як би фантастично не розвивався їхній сюжет, а наприкінці такого сну людина зазвичай просинається із потом та прискореним серцебиттям.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X