Як один укол Covid-вакцин захищає вас від коронавірусу? Або що з вами буде, якщо не пощастило вчасно отримати дві дози

1 липня 2021, 21:10

В Україні вакцинація просувається нижчими темпами, ніж, наприклад, в США або в Китаї.

На сьогоднішній день, повністю вакциновано понад 700 тисяч людей, першу дозу вакцини отримали майже 2 мільйони українців, у зв'язку з цим давайте з'ясуємо, який захист отримує людина після першого щеплення і чи достатньо його, щоб вже відчувати себе трохи спокійніше?

Відео дня

Друга доза вакцини в Україні передбачена відповідно до рекомендацій виробників препарату - для препарату Pfizer-BioNTech рекомендована друга доза через 21-28 днів, CoronaVac / Sinovac Biotech - 28 днів, Oxford / AstraZeneca - 12 тижнів.

Дані про те, наскільки добре вакцини діють після однієї дози точно неясні - тому що все залежить від дуже багатьох чинників, але є попередні результати, які можливо можуть бути вірні.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X