Як не допустити переохолодження і що робити, якщо воно вже настало — п’ять простих порад

27 листопада 2022, 07:21
Гіпотермія визначається як ненавмисне падіння внутрішньої температури тіла до 35 градусів. (Фото:Brigitte Tohm/Unsplash)

Гіпотермія визначається як ненавмисне падіння внутрішньої температури тіла до 35 градусів. (Фото:Brigitte Tohm/Unsplash)

Тривале перебування на вулиці при мінусовій температурі може збільшити ризик переохолодження, що може стати причиною гіпотермії. Подивімося, як безпечно проводити час на свіжому повітрі.

Гіпотермія визначається як ненавмисне падіння внутрішньої температури тіла до 35 градусів Цельсія або нижче. Як відомо, цей стан може статися будь-якої пори року і в більшості кліматичних умов, при цьому найбільший ризик становить холодне і вологе середовище.

Відео дня

Людське тіло намагається підтримувати внутрішню температуру на рівні 37 градусів за Цельсієм або. Це може здатися не таким великим падінням для досягнення гіпотермії, але всього кілька градусів можуть мати величезне значення.

Можливо ви мерзнете, перебуваючи в бомбосховищі або в окопі, а можливо ви просто знаходитесь у себе вдома і мерзнете від відсутності опалення, де б ви не були вам потрібно протистояти небезпечному зниженню температури.

У холодну погоду ваше тіло намагається підтримувати теплу внутрішню температуру, щоб захистити життєво важливі органи. Це досягається за рахунок уповільнення кровообігу на обличчі, руках, кистях, ногах та ступнях. Шкіра та тканини в цих областях холодніють. Це наражає вас на ризик обмороження.

Якщо температура вашого тіла впаде лише на кілька градусів, настане гіпотермія. Навіть за легкої гіпотермії ваш мозок і тіло не працюють так само добре, важка гіпотермія може призвести до смерті.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X