Аборти, коронавірус і не тільки. Як фейки в медицині маніпулюють нашою свідомістю та кому це вигідно?

9 лютого, 22:00
Дезінформація надає руйнівний вплив на мільйони людей (Фото:visuals/Unsplash)

Дезінформація надає руйнівний вплив на мільйони людей (Фото:visuals/Unsplash)

Світ науки здригається, коли з’являються докази шахрайства, маніпуляцій та спотворення фактів у галузі медицини, адже на кону стоїть життя людини.

Помилки в медицині стають все більш поширеними, особливо з такою кількістю різних онлайн-ресурсів, доступних у вас під рукою та бездоказовими теоріями ваших знайомих.

Відео дня

Що можуть зробити наука та медицина для боротьби з поширенням хибної медичної інформації? На жаль, додавання додаткових фактів до проблеми не є рішенням.

Спираючись на факти та дані, дезінформація надає руйнівний вплив на соціальні норми, психологію поведінки та добробуту мільйонів людей у всьому світі, і на доказ, ми зібрали кілька таких прикладів для вас.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X