Велика Британія витратить понад $10 мільйонів на вивчення довгострокового впливу COVID-19 на організм

5 липня 2020, 13:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Велика Британія виділить 8,4 мільйона фунтів (близько $10,5 мільйонів) на дослідження впливу COVID-19 на людський організм у довгостроковій перспективі.

Вчені вивчать процеси, які супроводжують перебування коронавірусу всередині людини, щоби зрозуміти, зокрема, як працює COVID-19 на прикладі людей, у яких захворювання протікає безсимптомно. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на британське міністерство охорони здоров’я.

Відео дня

«В міру того, як ми продовжуємо нашу боротьбу проти цієї глобальної пандемії, ми дізнаємося все більше і більше про вплив, який може мати ця хвороба, і не тільки на поточний стан здоров’я, але і на фізичне та душевне здоров’я в більш довгостроковій перспективі», — розповів голова МОЗ Великої Британії Метью Генкок.

У дослідженні, яке проведуть Університет Лестера та місцеві шпиталі, візьмуть участь 10 тисяч осіб. Зокрема, будуть взяті зразки крові та виділень з легень пацієнтів, які потім вивчать із застосуванням технології просунутої візуалізації. Отримані результати будуть використані для розробки нових форм персоналізованого лікування, пояснили в британському міністерстві.

На початку липня міжнародна група вчених повідомила про існування нового варіанту коронавірусу SARS-CoV-2, що мутував і потрапив з Європи в США.

Ця мутація підвищує ймовірність зараження людей вірусом, але, вірогідно, перебіг хвороби залишається таким же, вважають вчені.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X