Слідом за США. У Малайзії введуть обмеження на продаж вейпів та електронних сигарет

1 жовтня 2019, 12:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Уряд Малайзії планує ввести жорсткі обмеження на продаж електронних сигарет та вейпів. Раніше про наміри заборонити продаж ароматизованих наповнювачів для вейпів заявили у США.

Після того, як президент США Дональд Трамп назвав вейпінг «проблемою», а американський міністр охорони здоров’я сказав, що уряд прибере ароматизовані вейпінгові продукти з ринку, влада Малайзії також заявила про необхідність обмежень на продаж електронних сигарет.

Відео дня

«Все більше досліджень показують, що вейпи і електронні сигарети шкідливі для здоров’я людини. Крім того, все ще не існує доказів, що ці пристрої є ефективним засобом для відмови від куріння», — каже міністр охорони здоров’я Малайзії.

За його словами, в країні планують об'єднати електронні сигарети і вейпи в одну категорію з тютюновою продукцією, щоб вони підпадали під закон, який забороняє їх рекламу, просування і використання в публічних місцях.

Причиною цього стали стали кілька зафіксованих випадків смерті людей після вейпінгу в США. Повідомляється, що близько п’яти мільйонів малайзійців віком від 15 років є курцями. При цьому, загальне населення Малайзії становить приблизно 32 млн.

Тепер проект нового закону повинен затвердити генеральний прокурор Малайзії.

Нагадаємо, станом на сьогодні продаж вейпів і електронних сигарет заборонені в 20 країнах у Південній Америці, на Близькому Сході та Азії, враховуючи Індію, Південну Корею і Таїланд. Крім того, обмеження на продаж подібних пристроїв вже ввели у Канаді, Австралії і Норвегії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X