Щасливі. Вперше в Індії трансгендерна пара стала біологічними батьками — фото

10 лютого, 14:24
Історія викликала величезний інтерес у соціальних мережах (Фото:Ziya Paval/Instagram)

Історія викликала величезний інтерес у соціальних мережах (Фото:Ziya Paval/Instagram)

Вперше в Індії у трансгендерної пари народилася дитина. За словами трансгендерної жінки Зії Павал, під час вагітності її партнер Захад відмовився від гормональної терапії.

Ця історія викликала величезний інтерес у соціальних мережах, багато користувачів поділилися фото щасливої пари.

Як пише ВВС, пара відмовилася розкрити стать дитини на тій підставі, що вони не мають права припускати її гендерну ідентичність. Вони стверджують, що коли дитина виросте вона сама вирішить, як себе називати.

Відео дня

Захад від народження вважався жінкою, а тепер ідентифікує себе як чоловік. Павал і Захад довго мріяли стати батьками.

Захад, який був на восьмому місяці вагітності, повинен був пройти кесарів розтин, оскільки рівень цукру в його крові підскочив раніше того ж дня. Зараз Захад та новонароджений почуваються добре.

Тим часом, міністр охорони здоров’я Індії Вина Джордж привітала пару і запропонувала всю допомогу від департаменту охорони здоров’я. Вона доручила владі надати безкоштовне лікування парі та дитині.

За оцінками, в Індії мешкає близько двох мільйонів трансгендерів, але активісти впевнені, що їх більше. У 2014 році Верховний суд Індії ухвалив, що у них такі ж права, як і в інших людей.

Багато людей вважають, що є лише дві статі: чоловік та жінка. Це відомо як гендерна бінарність. Але варто пам’ятати, не кожна людина сприймає свою стать від народження.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X