Боротьба з віспою мавп. Глава ВООЗ закликав гомосексуальних чоловіків скоротити кількість статевих партнерів

28 липня, 13:05
Гомосексуальні та бісексуальні чоловіки перебувають у групі ризику захворюваності на віспу мавп. (Фото:Dabbetularz/Depositphotos)

Гомосексуальні та бісексуальні чоловіки перебувають у групі ризику захворюваності на віспу мавп. (Фото:Dabbetularz/Depositphotos)

На нещодавньому брифінгу ВООЗ, присвяченому проблемам поширення віспи мавп, голова організації Тедрос Аданом Гебрейєсус дав рекомендації вразливим до хвороби особам.

Акцентуючи на важливості профілактики поширення хвороби, Гебреєсус закликав скоротити шляхи передачі вірусу.

"Для чоловіків, які займаються сексом з чоловіками, це означає скорочення числа сексуальних партнерів, перегляд питання про секс з новими партнерами та обмін контактними даними з будь-якими новими партнерами, щоб у разі зараження можна було здійснювати спостереження за ними", - заявив він на брифінгу.

Відео дня

ВООЗ неодноразово заявляла, що гомосексуальні та бісексуальні чоловіки перебувають у групі ризику мавпячої віспи. Дані Всесвітньої організації охорони здоров'я підтверджує інформація Центрів з контролю захворюваності США.

При цьому організації наголошують, що факт поширення віспи мавп серед гомосексуальних та бісексуальних осіб не повинен стати причиною їхньої стигматизації. Крім того, захворіти можуть і гетеросекусальні люди. а також ті, хто не веде статеве життя.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X