П’ять міфів щодо визначення статі дитини. Хоча дещо може бути правдою

25 червня, 07:00
Як можна заздалегідь «розрахувати» стать вашої дитини (Фото:Juan Encalada//Unsplash)

Як можна заздалегідь «розрахувати» стать вашої дитини (Фото:Juan Encalada//Unsplash)

Якщо ви плануєте дитину, то ви без жодних сумнівів задумалися, хто у вас буде хлопчик чи дівчинка? А можливо і читали літературу, як можна заздалегідь «розрахувати» стать вашої дитини, за допомогою різних порад, яких зараз величезна кількість.

Навіть якщо ви вирішите не впізнавати стать вашої дитини до того, як вона з’явиться на світ, вгадувати все одно може бути веселим заняттям.

Тому давайте розбиратися, що в цьому процесі міф, а що може бути, з погляду науки.

Відео дня

Результати численних досліджень дають підказки, які можуть вказувати на підвищену ймовірність того, яку стать ви носите (хоча, як і багато розповідей про передбачення статі, не мають точної наукової підтримки).

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X