З 2018 серед людей. Дослідники встановили походження віспи мавп — NYT

24 червня, 06:43
Вірус перейшов на людей від гризунів (Фото:REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo)

Вірус перейшов на людей від гризунів (Фото:REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo)

Генетичний аналіз вірусу віспи мавп показує, що інфекція циркулює серед людей з 2018 року. Він перейшов на людей від гризунів.

Про це пише The New York Times.

За словами біолога з Центру досліджень раку в Сіетлі Тревора Бедфорда, в якийсь момент за останні кілька років, орієнтовно з 2018-го, вірус став поширюватися серед людей.

Відео дня

Очевидно, він перейшов на людей від гризунів — африканської мотузкової білки, смугастих мишей та сонь, гамбійських сумчастих щурів, іржавоносих щурів та їжаток.

Раніше НВ Здоров’я вже писав про те, що за два останні тижні травня та початок червня у світі було виявлено 780 випадків захворювання. Всі вони були виявлені в 27 країнах, які не є ендемічні для віспи мавп.

У зв’язку зі збільшенням випадків захворювання на цю хворобу у США почали добровільну вакцинацію від цієї хвороби.

У Сполучених Штатах є дві схвалені CDC вакцини від віспи мавп та два противірусні препарати, які допомагають боротися із захворюванням.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X