Бельгія першою в світі ввела карантин через віспу мавп

23 травня, 04:02
У Бельгії зареєстрували чотири випадки захворювання на віспу мавп (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)

У Бельгії зареєстрували чотири випадки захворювання на віспу мавп (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)

Бельгія стала першою країною, яка ввела обов’язковий 21-денний карантин для хворих на віспу мавп після того, як за останній тиждень було зареєстровано чотири випадки захворювання.

Як повідомляє Politico із посиланням на місцеві медіа, рішення про це бельгійські органи охорони здоров'я ухвалили 19 травня.

Зазначається, що в разі контакту з хворими на віспу мавп самоізоляція не потрібна, але слід зберігати пильність, особливо якщо заражені контактують із вразливими людьми.

Відео дня

Віспа мавп відноситься до того ж сімейства, що й звичайна віспа, і її симптоми включають виразну бугристу висипку, лихоманку, біль у м'язах і головний біль.

Вона менш смертельна, ніж звичайна віспа, а рівень смертності нижчий від 4 відсотків, але експерти стурбовані незвичним поширенням хвороби за межі Африки, де вона зазвичай циркулює.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X