Старіти теж треба вміти. Вісім звичок людей, які доживають до ста років

15 грудня 2022, 21:00
Блакитні зони — це географічні зони з концентрацією людей з великою тривалістю життя (Фото:Vlad Sargu/Unsplash)

Блакитні зони — це географічні зони з концентрацією людей з великою тривалістю життя (Фото:Vlad Sargu/Unsplash)

В останні роки концепція «блакитних зон» є метою вивчення вчених усього світу, адже саме там люди доживають до 100 років і найчастіше.

Блакитні зони - це географічні зони з концентрацією людей з великою тривалістю життя та нижчим рівнем серйозних захворювань. Ці зони були виявлені в таких різних місцях, як Окінава, Японія та Сардинія, Італія. Хоча універсального рецепту довголіття немає, є деякі спільні риси серед довгожителів, які у блакитних зонах.

Відео дня

Від збереження цілеспрямованості до приділяння уваги фітнесу та правильному харчуванню — що спільного довгожителів і що ми можемо взяти собі на замітку?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X