Все починається всередині. Вісім продуктів, які псують вашу шкіру

11 січня, 21:00
Їжа впливає на шкіру завдяки своїй здатності викликати запалення (Фото:Pixabay)

Їжа впливає на шкіру завдяки своїй здатності викликати запалення (Фото:Pixabay)

Ні для кого не секрет, що правильний щоденний догляд за шкірою може допомогти запобігти прищам, плямам і сухості шкіри. Але ви знаєте, що ваша дієта також впливає на зовнішній вигляд шкіри?

Якщо їжа не корисна для вашого тіла, вона рідко приносить користь вашому кольору обличчя. Зовнішній вигляд починається всередині нас, точніше, з їжі, яку ви споживаєте. Хоча дослідження дієти та догляду за шкірою все ще продовжуються, є деякі дані, які припускають, що певні види їжі шкідливі для здоров’я шкіри.

Відео дня

Їжа впливає на шкіру завдяки своїй здатності викликати запалення або боротися з ним. Деякі продукти з цього списку можуть сприяти утворенню тонких ліній, зморшок, прищів та нерівномірному тону шкіри.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X