Дивіться у вічі. Вісім ознак смертельного закупорювання артерій

31 серпня, 07:06
Артерії - це кровоносні судини, що несуть кров від серця (Фото:Mitchell Hollander/Unsplash)

Артерії - це кровоносні судини, що несуть кров від серця (Фото:Mitchell Hollander/Unsplash)

Закупорювання артерій може викликати серйозні проблеми, адже це перешкоджає надходженню крові до життєво важливих частин тіла, таких як серце або мозок.

Артерії - це кровоносні судини, які несуть кров від серця. Більшість артерій в організмі несуть кров, багату на кисень і поживні речовини, до життєво важливих органів.

Відео дня

Симптоми закупорки артерій не завжди очевидні, поки вони не викличуть небезпечну для життя проблему, таку як серцевий напад або інсульт.

Іноді єдиний спосіб дізнатися, чи закупорені ваші артерії - це пройти скринінговий тест, такий як ультразвукове дослідження. Але в міру прогресу захворювання ваш організм може подавати очевидні сигнали, які не можна ігнорувати.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X