Винуватці вашого поганого самопочуття. Вісім ознак проблем із гормонами

8 серпня, 21:00
Багато гормонів можуть впливати на ваше самопочуття (Фото:Nik Shuliahin/Unsplash)

Багато гормонів можуть впливати на ваше самопочуття (Фото:Nik Shuliahin/Unsplash)

Гормони — це потужні сигнали, які впливають на роботу ваших клітин та органів. Немає нічого страшного, якщо їх рівні змінюються в різний час вашого життя, проте якщо у вас проблеми зі здоров’ям, вам варто перевірити свій гормональний фон.

Ви можливо стикалися з ситуацією коли ваш лікар призначав вам аналіз, щоб перевірити ваші гормони як перший крок діагностики полегшення неприємних симптомів?

Деякі ліки та проблеми зі здоров’ям також можуть призвести до підвищення або зниження рівня.

Відео дня

Оскільки ваше тіло виробляє понад 50 різних гормонів, кожен з яких сприяє важливим функціям організму, ви можете відчувати кілька різних симптомів залежно від того, який у вас гормональний дисбаланс.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X