У вас є проблеми з пам’яттю? Вісім небезпечних ознак когнітивних порушень

22 листопада 2022, 07:22
Головний мозок (Фото:sbtlneet / Pixabay)

Головний мозок (Фото:sbtlneet / Pixabay)

З віком ми стаємо більш розсіяними, здається з плином часу, явище забудькуватості стає частиною життя, забути куди поставили ключі або телефон звичну справу, але наскільки це нормально?

Незначні речі такі як, куди кладете ключі, або не пам’ятаєте імена людей, яких знали роками, можуть доставляти вам дискомфорт, але чи означає це, що ваше майбутнє під загрозою?

Відео дня

Вже давно зрозуміло, що деякі аспекти старіння неминучі, немає якогось чарівного засобу від того, щоб упоратися зі старінням та змінами в когнітивних здібностях.

Незалежно від того, наскільки ретельно ви дбаєте про свій мозку, певні зміни в когнітивній функції є нормальними та очікуваними.

Але якщо ви помічаєте, що ці зміни псують якість вашого життя, варто подумати про те, щоб унеможливити ризики пов’язані з когнітивними порушеннями.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X