В очі не дивись. У пекінських ресторанах заборонили сидіти навпроти один одного

16 березня 2020, 15:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Через епідемію відвідувачам пекінських ресторанів або столових заборонили сидіти обличчям до обличчя під час прийому їжі.

Таке рішення прийняло управління комерції Пекіна на тлі спалаху нової коронавирусной пневмонії COVID-19.

У документі також говориться, що підприємства громадського харчування, а також столові урядових установ і компаній повинні розставляти обідні столи мінімум в метрі один від одного.

Відео дня

Власникам ресторанів пропонується строго обмежувати трафік відвідувачів і перевіряти їх температуру тіла при вході, а персоналу — своєчасно очищати і дезінфікувати столи, дверні ручки, крани та інші предмети, до яких регулярно доторкаються клієнти.

Крім того, документ виступає за використання QR-кодів при оформленні замовлень і оплати рахунків — технологічного нововведення, яке вже активно використовується багатьма китайськими ресторанами з метою підвищення ефективності роботи і скорочення контактів.

Підприємствам громадського харчування також рекомендується пропонувати клієнтам користуватися окремими столовими приборами для накладання їжі, що ще поки не прижилося в невеликих ресторанах.

Ресторани зазнали серйозних збитків через спалах епідемії, оскільки багато китайців залишалися вдома і уникали зустрічей. Багато закладів харчування посилили дезінфекцію або сфокусувалися на приготуванні їжі на винос.

Раніше НВ повідомляло, що з 17 березня в Києві максимально обмежується робота підприємств громадського харчування: не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари — вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X