Ми нічого не знаємо про наше тіло? Відкрито ще одну рідкісну групу крові і це може врятувати не одне життя

11 листопада 2022, 21:00
Антигени визначають класифікацію групи крові (Фото:ANIRUDH/Unsplash)

Антигени визначають класифікацію групи крові (Фото:ANIRUDH/Unsplash)

На сьогодні ми як ніколи знаємо, наскільки важливо отримати переливання крові певного типу, щоб уникнути несприятливої реакції, яка може бути небезпечною для життя.

Кров необхідна для функціонування людського організму. Вона розподіляє найважливіші поживні речовини по всьому тілу, обмінює кисень та вуглекислий газ та переносить «захисників» нашої імунної системи у вигляді лейкоцитів та антитіл для запобігання інфекціям.

Відео дня

Але не вся кров однакова. Антигени визначають класифікацію групи крові: найбільш поширені це чотири групи крові, з різними комбінаціями антигенів та класифікацій.

У разі переливання крові несумісність може становити серйозну загрозу для здоров’я, тому важливо детально вивчати цю ще до кінця нерозгадану сферу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X