ВООЗ озвучила головні причини смертності у світі за останні 20 років

9 грудня 2020, 17:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За останні 20 років люди стали частіше помирати від серцево-судинних захворювань, діабету і онкології.

Про це йдеться в дослідженні про причини смертності у світі, яке провела Всесвітня організація охорони здоров’я, передає Російська служба Бі-бі-сі.

У дослідженні наголошується, що за останні 20 років люди стали частіше помирати від неінфекційних хвороб. Крім того, згідно з офіційними даними, у 2000 році в десятку захворювань входили чотири хвороби, які не передавались контактним шляхом. У 2019 таких захворювань було вже сім.

Відео дня

«Ці нові оцінки — ще одне нагадування про те, що нам потрібно терміново посилити профілактику, діагностику та лікування неконтагіозних хвороб. Вони також говорять про те, наскільки важливо радикально поліпшити систему первинної медико-санітарної допомоги, яка очевидно становить основу всього — від боротьби з неінфекційними хворобами до роботи в умовах глобальної пандемії», — йдеться в повідомленні.

ВООЗ також уточнює, що за останні 20 років середня тривалість життя в світі виросла на шість років (зараз вона становить 73 роки).

Варто підкреслити, що це дослідження проводилося до пандемії коронавірусу. Тому незрозуміло, як COVID-19 вплинув на загальну картину.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X