Все сумно. Біологи знайшли зв’язок між вегетаріанством і депресією

4 серпня 2021, 17:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вегетаріанська дієта пов’язана з більш високим ризиком розвитку депресії (Фото:pixabay.com)

Вегетаріанська дієта пов’язана з більш високим ризиком розвитку депресії (Фото:pixabay.com)

Величезний мета-аналіз майже 50 000 людей, проведений дослідниками з Німеччини передбачає, що вегетаріанські дієти можуть бути пов’язані з більш високими показниками депресії.

Дослідження підтверджує дані ранніх робіт, які пов’язують відмову від м’яса з підвищеною вірогідністю депресії, але причина цього залишається неясною.

В аналіз були включені в цілому 8 057 вегетаріанців і 41 832 невегетаріанців. Хоча вибірка була великою, багато учасників були зі схожих країн, тому різноманітність в дослідженні було відносно низькою.

Відео дня

Потім дослідники використовували статистичну програму для пошуку в дослідженнях оцінок розладів настрою і достатньої кількості даних, які можна було б вважати значущими, і 13 досліджень відповідали всім вимогам.

Після того, як всі результати були проаналізовані, дослідники виявили значне збільшення показників депресії у вегетаріанців в порівнянні з невегетаріанцями. Однак, в дослідженнях була також значна неоднорідність (результати деяких досліджень були суперечливі), що вказує на відсутність єдиної думки.

У своїй статті автори чітко заявляють, що вони не хочуть робити ніяких висновків на основі результатів — до сих пір неясно, чи є зв’язок причинним зв’язком з дієтою, або ті, хто відчуває депресію, з більшою ймовірністю оберуть вегетаріанство.

В одному дослідженні, включеному в аналіз, наприклад, результати показали, що найчастіше люди з депресивними симптомами переходили на вегетаріанську дієту після початку розладу, припускаючи, що це не причинний зв’язок.

Передбачається, що депресія може зробити людину такою, яка більш піклуються про своє здоров’я, що призведе до вегетаріанства, або що депресія посилює почуття співчуття до тварин. Автори закликають до подальших досліджень, щоб зрозуміти справжню природу цього зв’язку.

Раніше НВ писав, що вчені університету Глазго в Шотландії виявили, що відмова від м’яса сприяє більш здоровому профілю біомаркерів незважаючи на вік, вагу, куріння або вживання алкоголю.

Однак є і ряд негативних наслідків, які зафіксували дослідники.

Аналіз показав, що в порівнянні з м’ясоїдами у вегетаріанців були значно нижчі рівні 13 біомаркерів, включаючи: загальний холестерин, ліпопротеїни низької щільності (або «поганий холестерин»), аполіпопротеїн A (пов’язаний з серцево-судинними захворюваннями), аполіпопротеїн B (пов’язаний з серцево-судинними захворюваннями), гама-глутамілтрансфераза і аланінамінотрансфераза (маркери функції печінки, що вказують на запалення або пошкодження клітин), інсуліноподібний фактор росту (гормон, що стимулює появі і розростанню ракових клітин) і креатинін (маркер погіршення функції нирок).

Однак у вегетаріанців також був нижчий рівень корисних біомаркерів, включаючи ліпопротеїн у високій концентрації («хороший» (ЛПВЩ) холестерин), а також вітамін D і кальцій (пов’язаний зі здоров’ям кісток і суглобів). Крім того, у них був значно вищий рівень жирів (тригліцеридів) у крові і цістатіна-С (що свідчить про поганий стан нирок).

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X