Десятки років обману? Нарешті вчені знайшли відповідь на запитання, скільки води потрібно випивати за день

23 січня, 21:00
Холодна пора року може стати причиною для того, щоб воду замінити на чай, каву або гарячий шоколад. (Фото:Lanju Fotografie/Unsplash)

Холодна пора року може стати причиною для того, щоб воду замінити на чай, каву або гарячий шоколад. (Фото:Lanju Fotografie/Unsplash)

Всі ми знаємо, що влітку особливо важливо підтримувати водний баланс, але з приходом холодів ви можете не так яскраво відчувати потребу у воді, тому саме час обговорити це зараз, у зимові місяці.

Існує безліч міфів про гідратацію, аж до того, що багато хто не може визначитися, коли час пити, і чи потрібно себе взагалі змушувати це робити, адже всі ми чули про вісім склянок на день.

Відео дня

Коли температура починає падати, ми можемо не відчувати, що нам потрібна така ж кількість рідини, як у теплішу погоду.

Це сприйняття може бути пов’язане з меншим потовиділенням та зменшенням спраги. Однак люди постійно втрачають рідину з диханням, потом та іншими фізіологічними процесами навіть у холодну погоду.

Тож, навіщо потрібна вода в холодну пору року та скільки води потрібно випивати за день?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X