Вчені виявили несподівані мутації у вірусі мавпячої віспи. Ось що це може означати для нас

7 жовтня, 07:26
Мавпяча оспа (Фото:depositphotos/birkay007)

Мавпяча оспа (Фото:depositphotos/birkay007)

Вірус, який рідко буває смертельним, але викликає хворобливі виразки на шкірі, зараз дуже стрімко поширюється у всьому світі, при цьому він має властивість мутувати.

Чому нас і навчив SARS-CoV-2 це те, що вірус може швидко адаптуватися до людини. Деякі речі виявилися справді дивовижними з наукового погляду.

Після того, як у 2019 році в Ухані вперше виявили цей вірус, з’явилася ще низка варіантів, які могли поширюватися набагато швидше, ніж їхні попередники, а потім еволюціонували далі, щоб ухилитися від імунітету людини.

Відео дня

А як щодо мутацій віспи мавп? Вірус, що циркулює у нинішньому спалаху, за останні чотири роки мутував 50 разів і ось як це може вплинути на його поширення.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X