Працюють миттєво. У США тестують революційні чоловічі протизаплідні пігулки

15 лютого, 22:09
Вчені розробили препарат, який діє миттєво та гарантує високу ефективність (Фото:hannatv/depositphotos)

Вчені розробили препарат, який діє миттєво та гарантує високу ефективність (Фото:hannatv/depositphotos)

Новий експериментальний контрацептив на основі ферменту, що блокує активність сперматозоїдів, починає діяти майже відразу після прийому, а припиняє — за добу.

Йдеться про новий препарат, який поки що не випробовувався на людях, проте показав гарні результати на мишах.

Для його створення використали блокатори ферменту під назвою розчинна аденілатциклаза. За їх словами, речовина діє як «вмикач» для сперматозоїдів.

Відео дня

Вчені з’ясували, що їхня розробка може діяти протягом кількох годин. Щоправда, йдеться про попередній результат.

За допомогою декількох різних тестів дослідники показали, що сполука, яка блокує фермент, робить сперматозоїди мишей повністю нерухомими на короткий час.

З'єднання було на 100% ефективним у запобіганні вагітності протягом перших двох годин, знижуючись до 91% у наступні три години, йдеться у дослідженні.

Через 24 години сперматозоїди мишей знову рухалися як завжди.

Жодних побічних ефектів у тварин помічено не було. Попередні дослідження показали, що безплідні чоловіки, у яких розчинну аденілатциклазу постійно блокували, мали підвищений ризик утворення каменів у нирках.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X