Їхній мозок не старіє. Вчені розкрили секрет довгожителів, які можуть позмагатися в ерудиції з молодими людьми

3 листопада 2022, 07:24
Як захистити себе від деменції (Фото:Andreus/Depositphotos)

Як захистити себе від деменції (Фото:Andreus/Depositphotos)

Ви б хотіли ніколи не старіти не лише душею, а й тілом? Вчені нам кажуть, що це поки неможливо, але сповільнене старіння є значно реальнішою метою для досліджень.

Багато досліджень показали, що люди похилого віку мають більш широкий словниковий запас і краще розуміють глибину значення слів, ніж молоді люди.

Але як люди похилого віку застосовують ці накопичені знання, і як у результаті змінюється мозок з віком, ця область активно цікавить дослідників вже багато років.

Відео дня

Вікові зміни — різниця між мозком довгожителів та середньостатистичної людини.

Наші нейрони поступово починають зменшуватися з віком, тому наше мислення схильно сповільнюватись у старості. Подібно до м’язів і суглобів, деякі клітини нашого мозку теж можуть напружуватися, про що свідчить недавнє дослідження на мишах.

Це лише один із багатьох способів, якими наш мозок змінюється з віком — від погіршення пам’яті та когнітивних здібностей до мікроскопічних змін у клітинах мозку та хімічних процесах.

Нормальний процес старіння приносить тонкі зміни у когнітивних здібностях.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X