Чи можна стати несприйнятливим до холоду? Вчені працюють над унікальними ліками, які можуть змінити нашу природу

14 січня, 07:30
Зігрівання в екстремальних умовах дуже важливо (Фото:Craig Whitehead/Unsplash)

Зігрівання в екстремальних умовах дуже важливо (Фото:Craig Whitehead/Unsplash)

Як показав нам 2022 рік, холод може стати частиною нашого життя, якщо терористи застосовують його як зброю. Від холоду можна померти, захворіти фізично та ментально.

Це справді проблема, від якої хочуть створити ліки, та способи його застосування можуть виходити за рамки нашої вистави.

Дослідження вже показали, що флаванол, поживна речовина, що часто зустрічається в какао-бобах та листі чаю, може допомогти покращити кровотік. Зараз дослідники перевіряють, чи може прийом цієї добавки збільшити приплив крові до рук і пальців, покращуючи спритність рук на холоді.

Відео дня

Дослідники також продовжують тестувати інші методи зігрівання в екстремальних умовах, більш досконалі, можливо, навіть надзвичайно ефективні.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X