Погані новини. У Гонконзі заявили про перший випадок повторного зараження коронавірусом

25 серпня 2020, 15:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вчені Гонконзького університету заявили про «перший зареєстрований випадок повторного зараження коронавірусом» у 33-річного чоловіка, який перехворів на COVID-19 у квітні 2020-го.

Попри те, що пандемія СOVID-19 у світі триває вже більше півроку, вченим і медикам досі невідомі багато наслідків хвороби, яку викликає новий коронавірус SARS-CoV-2.

Одне з найпопулярніших питань — чи існує імунітет до коронавірусу, і чи можуть люди, які перехворіли на COVID-19, заразитися повторно.

Відео дня

Раніше вчені заявляли, що у людей дійсно може бути імунітет до цієї хвороби, проте точно невідомо, скільки цей імунітет може тривати і наскільки ефективним він буде при повторному зараженні.

Днями вчені з Гонконзького університету заявили про «перший зареєстрований випадок повторного зараження коронавірусом», що ставить під сумніви заяви про довгостроковий імунітет до цієї хвороби.

Повідомляється, що другий аналогічний діагноз COVID-19 поставили 33-річному чоловікові, який вилікувався від коронавірусу у квітні 2020-го. Причому, під час повторного тестування, яке знову підтвердило наявність вірусу, у пацієнта не було ніяких ознак хвороби.

Чоловік пройшов обов’язковий тест у аеропорту, після повернення з Іспанії. Китайська влада також заявляла про повторні випадки зараження, але вчені не можуть підтвердити їх достовірність, оскільки пацієнти могли просто не пройти повний курс лікування від COVID-19.

Перший підтверджений випадок повторного зараження коронавірусом у Гонконзі означає, що імунітет від COVID-19 може бути неефективний, і це може суттєво вплинути на розробку вакцини від цієї хвороби.

Нагадаємо, раніше лікар-анестезіолог Чернівецької міської лікарні № 1 Анна Рибарчук заявила про те, що повторно захворіла COVID-19.

«Сьогодні сьомий день пневмонії і „по другому колу“ позитивного ПЛР-тестування на COVID-19», — написала Рибарчук на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, після першого зараження коронавірусом два ПЛР-тести показали негативні результати, а ІФА-тестування не підтвердило наявність антитіл до коронавірусу у її організмі.

Після цього лікар повернулася до роботи у «червоній зоні» міської лікарні Чернівців та через деякий час її тест на COVID-19 знову дав позитивний результат.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X