Майже мрія. Вчені обіцяють створити вакцину від раку, яка може врятувати мільйони життів

18 жовтня, 21:00
Протиракова вакцина, яка захистить здорових людей з високим ризиком захворювання на рак (Фото:Charlesdeluvio/Unsplash)

Протиракова вакцина, яка захистить здорових людей з високим ризиком захворювання на рак (Фото:Charlesdeluvio/Unsplash)

Поки немає такої вакцини, яка б змогла запобігти раку на 100%, але вчені старанно працюють над цим, і ось що з цього може вийти.

На даному етапі є вакцини, які підвищують імунну відповідь організму у людей, які вже мають рак, профілактичних препаратів поки не існує і це проблема, яка вимагає своєчасного вирішення.

Відео дня

Це, здається, майже нездійсненною мрією протиракова вакцина, яка захистить здорових людей з високим ризиком захворювання на рак. Будь-які злоякісні клітини, що зароджуються, будуть знищені імунною системою. Це нічим не відрізняється від того, як захищають вакцини від інфекційних захворювань.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X