Вакцинуватися від COVID-19 потрібно буде щороку — глава BioNTech

21 листопада 2021, 20:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вакцини від коронавірусу (Фото:МОЗ)

Вакцини від коронавірусу (Фото:МОЗ)

Засновник і генеральний директор німецької біотехнологічної компанії BioNTech Угур Шахін вважає, що в майбутньому вакцинацію від COVID-19 потрібно буде робити щороку.

Про це він сказав в інтерв'ю Bild am Sonntag.

Шахін зауважив, що вакцина, розроблена BioNTech/Pfizer, добре захищає впродовж дев’яти місяців, але ефект від щеплення починає слабшати після четвертого місяця.

Відео дня

«Нещодавно опубліковані дані нашого дослідження засвідчують, що вакцинація забезпечує дуже високий захист до дев’яти місяців, тому у вакцинованих людей рідко розвиваються серйозні захворювання та вони рідко потрапляють у лікарню», — заявив Шахін.

Він зазначив, що бустерна доза не лише захищає вакциновану особу, а й допомагає розірвати інші ланцюги передачі інфекції.

Шахін очікує, що у майбутньому проводитимуться щорічні повторні вакцинації, аналогічні вакцинації проти грипу.

Слухайте подкаст на цю тему

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X