Вчені на шляху створення вакцини від ВІЛ. Чому через 40 років з’явилася надія на ліки і як це пов’язано з СOVID-19?

1 грудня 2021, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Пошук формули, яка врятує людство від ВІЛ та СНІДу триває вже кілька десятків років (Фото:Markus Spiske / Unsplash)

Пошук формули, яка врятує людство від ВІЛ та СНІДу триває вже кілька десятків років (Фото:Markus Spiske / Unsplash)

Противірусні препарати від ВІЛ дозволили поліпшити якість життя людей, що живуть з ВІЛ та СНІДом, але вони поки не можуть повністю позбавити людину від цієї хвороби.

Люди, які перебувають у групі високого ризику зараження ВІЛ, можуть пити препарати, щоб запобігти виникненню інфекції, але вони вимагають регулярності (одна таблетка в день) щоб цей метод був ефективний, але він працює не на всі 100%.

Відео дня

Саме тому питання про створення дійсно ефективної вакцини, яка зможе захистити організм від вірусу імунодефіциту людини є важливою частиною у сфері медицини.

Чому саме вакцина? Як відомо, щеплення допомагають запобігати, а також контролювати певну інфекцію шляхом навчання імунної системи організму боротися з нею.

Пошук формули, яка врятує людство від ВІЛ та СНІДу триває вже кілька десятків років. На пошук ефективного препарату було вже витрачено більше грошей, ніж на будь-яку іншу вакцину в історії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X