Вчені назвали причину, по якій вакцини від COVID-19 не працюватимуть. Спойлер — знову винна зайва вага

5 серпня 2020, 21:00
НВ Преміум

Американські вчені заявили, що майбутня вакцина від СOVID-19 може бути менш ефективною у США через епідемію ожиріння. Для людей із зайвою вагою потрібна спеціальна вакцина.

Раніше вчені підтвердили, що ключовим фактором захворюваності та смертності від коронавірусу може бути ожиріння. Як виявилося, люди з надмірною вагою є однією з головних груп ризику під час пандемії COVID-19.

Відео дня

Тепер дослідники з США кажуть, що нова вакцина від коронавірусу може бути менш ефективною через епідемію ожиріння у країні.

«Чи буде у нас у наступному році вакцина проти COVID-19, спеціально призначена для людей з ожирінням? Ні в якому разі. Чи буде вона працювати для людей з ожирінням? Наш прогноз — немає», — заявив доцент кафедри харчування Університету Північної Кароліни Раз Шейх.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X