Доведеться почекати. У компанії Moderna назвали дату вакцинації дітей від COVID-19

24 листопада 2020, 10:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тал Закс, головний лікар компанії Moderna, сказав, що вакцина від COVID-19 може бути доступна для дітей до середини наступного року.

Річ у тім, що представники Moderna ще не почали тестування вакцини на будь-кому до 18 років, визнав Тал Закс.

Клінічні випробування для молодшого населення мають проходити швидше, ніж клінічні випробування для дорослих, тому що творці вакцин почнуть з набагато більшої кількості даних на людях. Проте компанія Pfizer тільки недавно почала тестування з підлітками.

Відео дня

Зак також попереджає, що поки не слід «переоцінювати результати» щодо ефективності, оскільки вони стосуються лише захисту когось від захворювання, а не передачі вірусу іншим. Хоча він і вважає, ґрунтуючись на наукових даних, що вакцина дійсно запобігає передачі інфекції, переконливих доказів цього поки немає.

«Я думаю, що важливо, щоб ми не змінювали поведінку виключно на основі вакцинації», — сказав він.

Отже, школи в країнах Європи можуть не повністю відкритися до кінця весни, навіть якщо весь дорослий персонал буде вакцинований.

Вакцина Moderna від COVID-19 — одна з трьох вакцин, які показали ефективність в результатах випробувань. Компанія заявила, що її вакцина на 94,5% ефективна в захисті людей від COVID-19.

Раніше НВ писав, що ціна однієї дози вакцини від коронавірусної інфекції виробництва американської фармкомпанії Moderna буде коливатися від $25 до $37. Про це заявив глава компанії Стефан Бансель.

За його словами, кінцева вартість буде залежати від розміру партії, яка буде необхідна замовнику.

«Це справедлива ціна, враховуючи вартість лікування важкохворого на COVID-19 для системи охорони здоров’я. Ми не зацікавлені в максимальному прибутку», — пояснив Бансель.

Глава Moderna зазначив, що зараз компанія веде переговори з Єврокомісією про постачання препарату в Європу. Він підкреслив, що до підписання договору на поставку вакцини залишилося кілька днів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X