Рідкісний випадок. В Ізраїлі з’явилася на світ дівчинка з близнюком у шлунку

29 липня 2021, 13:32

В Ізраїлі в медичному центрі Ассута в Ашдоді народилася дівчинка з ембріоном в животі, що є надзвичайною медичною рідкістю.

Випадки зародження плоду в плоді відбуваються приблизно один раз на кожні 500 000 народжень, запевняють медики.

Перевірки і УЗД ще на пізніх термінах вагітності визначили, що живіт дівчинки збільшений, і після природних пологів лікарі уважно оглянули її і підтвердили, що всередині новонародженого щось є. Їй негайно провели низку додаткових обстежень, включаючи УЗД та рентген.

Відео дня

«Ми були здивовані, виявивши, що це був ембріон», — сказав Омер Глобус, директор з неонатології медичного центру Ассута. Бригада найкращих фахівців медичного центру провела операцію, в результаті якої з живота дитини були вилучені два утворення.

«Ми думаємо, що їх було більше, ніж один, і ми все ще перевіряємо це», — сказав він.

Глобус підкреслив, що рештки не були повністю сформованим ембріоном, а скоріше ембріоном, який розвинувся лише частково. За його словами, лікарі змогли побачити деякі кістки.

«Але це не було схоже на ембріон, як ви це собі уявляєте», — сказав він.

За словами Глобуса, операція пройшла успішно, і очікується, що дівчинка повністю одужає. І дівчинку, і її мати, у якої є ще троє дітей, вже відправили додому.

Глобус сказав, що існує ряд теорій щодо того, як виникають такі випадки, одна з яких полягає в тому, що вагітність починається як двійня, але потім один з ембріонів поглинається іншим.

«Це відбувається як частина процесу розвитку плода, коли є порожнини, які закриваються під час розвитку, і один з ембріонів входить в такий простір. Всередині плід частково розвивається, але не живе», — сказав він.

Це явище, яке іноді називають «синдромом зникаючих близнюків», частіше зустрічається при вагітностях, що проводяться за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), хоча воно також може виникати при природній вагітності.

Раніше НВ писав, що в Дроздівці, Чернігівської області 12-річна Наталя чекає дитину від 17-річного хлопця, зараз вона на шостому місяці вагітності і проживає разом з батьком майбутньої дитини.

«Я сиділа в кімнаті, вийшла на вулицю на лавочку в Інтернет зайти, коли заходить він у двір. Я спочатку зніяковіла, зашарілася, як буряк була червона. Він запропонував статевий акт. Я спочатку відмовилася, а потім погодилася. Не знаю чому», — сказала дівчина.

За словами батька майбутньої дитини, батьки Наталії «пішли інший будинок протоплювати».

«Залишилися ми в одному будинку. Дід з бабою в одній кімнаті спали, ми — в інший, але на різних ліжках. Якось трапилося, що я приліг до неї … Я мріяв стати батьком в 20 років, а вийшло — в 18 «, — сказав молодий чоловік.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X