Європейський регулятор рекомендує схвалити дві нові вакцини проти Омікрону

2 вересня, 02:35
Обидві вакцини виробництва Pfizer/BioNTech та Moderna слід дозволити для вакцинації осіб від 12 років (Фото:pixabay)

Обидві вакцини виробництва Pfizer/BioNTech та Moderna слід дозволити для вакцинації осіб від 12 років (Фото:pixabay)

Регулятор Євросоюзу рекомендує схвалити дві нові вакцини проти Омікрон-штаму коронавірусу. Обидві вакцини виробництва Pfizer/BioNTech та Moderna слід дозволити для вакцинації осіб від 12 років.

Про це заявили у Європейському агентстві з лікарських засобів (ЕМА).

«Медичний комітет ЕМА рекомендує дозволити дві вакцини, адаптовані для надання кращого захисту проти COVID-19», — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що обидві вакцини виробництва Pfizer/BioNTech та Moderna слід дозволити для вакцинації осіб від 12 років, які вже отримали щонайменше два щеплення проти COVID-19.

«Ці препарати — версії оригінальних вакцин Comirnaty (Pfizer/BioNTech) та Spikevax (Moderna), пристосовані до штаму Omicron BA.1 на додачу до оригінального штаму SARS-CoV-2», — пояснили у відомстві.

За даними наукових досліджень, обидві вакцини викликають сильнішу імунну реакцію на штам BA.1, ніж оригінальні вакцини.

Рекомендацію ЕМА було надіслано Європейській комісії, яка має ухвалити остаточне рішення стосовно використання нових вакцин на території ЄС.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X