Впізнаю за ходою. Вчені назвали повільну ходьбу ознакою швидкого старіння

15 жовтня 2019, 11:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дослідники з Великої Британії опублікували роботу, згідно з якою повільна ходьба є індикатором швидкого старіння у зрілих людей.

Вчені-медики неодноразово писали про те, що ходьба є корисною для організму. Тепер дослідники підтвердили, що швидкість ходьби може визначити, як швидко старіє людина.

Відео дня

Згідно з новим дослідженням групи вчених під керівництвом професора Террі Моффітт з Королівського коледжу в Лондоні та Університету Дьюка в США, повільна ходьба є індикатором швидкого старіння.

Дослідники проаналізували 1000 людей віком близько 45 років і визначили, що у людей, які ходять повільніше інших, гірше розвинені м’язи, функції легенів, баланс тіла, сила хребта і зір.

Вчені також проаналізували мізки піддослідних і дізналися, що люди з повільною ходою мають гірші показники інтелекту, володіння мовою і моторики, ніж ті, хто ходять швидко. Автори роботи пишуть, що повільна ходьба є індикатором високого ризику смертності.

Людям, які ходять повільно, вчені радять перейти на здорове харчування, відмовитися від шкідливих звичок і обстежити свій організм, зокрема дізнатися показники артеріального тиску і рівня холестерину в крові.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X