Десятки років роботи. Вчені ніяк не могли створити універсальну вакцину від грипу — нове відкриття показує, що це реально

1 липня, 07:10
Вчені ще на крок ближче до універсальної вакцини від грипу (Фото:CDC/Unsplash)

Вчені ще на крок ближче до універсальної вакцини від грипу (Фото:CDC/Unsplash)

Коли на початку 2020 року в наше життя увірвалася пандемія коронавірусу, вчені терміново почали створювати COVID-вакцини, перші результати були досить швидкими, певною мірою це все завдяки десятирічним дослідженням, присвяченим створенню ефективних вакцин проти грипу.

Кілька років тому багато вчених, які до цього працювали над вакциною від грипу, змінили фокус своєї уваги на COVID-19, застосувавши свій досвід для боротьби із сезонною загрозою, яка може спровокувати пандемії.

Відео дня

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X