Дуже вчасно. У Великій Британії з’ясували, що масковий режим при коронавірусі неефективний

11 квітня, 16:15
Вимога носіння масок існувала протягом усього часу пандемії коронавірусу (Фото:eakgrungenerd/Depositphotos)

Вимога носіння масок існувала протягом усього часу пандемії коронавірусу (Фото:eakgrungenerd/Depositphotos)

Дані, зібрані в одній із найбільших лікарень Сполученого Королівства під час хвилі штаму Омікрон, показали, що вимоги про носіння масок не вплинули на передачу вірусу.

Дослідники з лікарні Святого Георгія в Лондоні проаналізували дані клінічної лікарні за десять місяців, з грудня 2021 року по вересень 2022 року. Зібрана інформація показала, що введення маскового режиму не дало помітного ефекту зниження рівня внутрішньолікарняних інфекцій.

Відео дня

Ці результати будуть представлені у квітні на Європейському конгресі клінічної мікробіології та інфекційних захворювань (ECCMID) 2023 року у Копенгагені. Повне дослідження ще не було опубліковано в рецензованому виданні.

За словами експертів, опитаних виданням Healthline, результати узгоджуються з іншими нещодавно зібраними даними і говорять про відсутність взаємозв'язку між носінням масок та захворюваністю на коронавірус.

Як зазначається у пресрелізі, дослідження проходило у два етапи: на першому потрібно було, щоб усі співробітники та відвідувачі лікарні носили маски, а на другому — лише ті, хто перебував у відділеннях лікарні з найвищим рівнем ризику. У результаті різниця між темпами поширення вірусу не була статистично значимою.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X