Турбота? У Великій Британії курцям роздадуть безкоштовні вейпи

12 квітня, 06:35
У Великобританії планують замінити куріння на вейп (Фото:prasongtakham/Depositphotos)

У Великобританії планують замінити куріння на вейп (Фото:prasongtakham/Depositphotos)

У рамках програми із заохочення відмови від куріння бажаючим планують передати близько мільйона пристроїв.

Британський уряд узяв на себе зобов'язання знизити рівень куріння в Англії до рівня нижче 5% до 2030 року. Для цього вже вживається безліч заходів, останнім з яких стала пропозиція курцям замінити цигарки на безкоштовний вейп.

Відео дня

У рамках тієї ж ініціативи уряд також надав вагітним жінкам можливість отримати матеріальну компенсацію за відмову від куріння.

Повідомляється, що вони матимуть змогу отримати до 400 фунтів.

За оцінками, 9% жінок в Англії курять під час вагітності, і уряд вважає, що фінансові стимули та поведінкова підтримка можуть бути ефективними.

Що стосується роздачі безкоштовних вейпів, вона здійснюватиметься у всіх регіонах Великобританії всім охочим повнолітнім курцям.

Ця ініціатива коштуватиме бюджету 45 млн. фунтів.

Влада вважає, що за допомогою вейпу простіше позбутися згубної звички, проте розуміє, що ця альтернатива також може бути шкідливою. На цьому наголошують і представники громадськості.

Сара Макфадьєн із благодійної організації Asthma and Lung UK заявила ВВС, що боротися із залежністю було складніше, ніж просто замінити сигарети на вейпи, пояснивши, що «курці потребують послуг з відмови від куріння, які пропонують індивідуальну підтримку».

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X