Прорив. У США створили перший назальний спрей від мігрені

13 березня, 15:25
Приступи мігрені супроводжуються сильним головним болем, нудотою, світло- та шумобоязню (Фото:rinderart/Depositphotos)

Приступи мігрені супроводжуються сильним головним болем, нудотою, світло- та шумобоязню (Фото:rinderart/Depositphotos)

Препарат завзпрет виробництво компанії Pfizer вже схвалений до випуску. В аптеках він з’явиться у липні 2023 року.

Новий спосіб лікування мігрені, напади якої раніше локалізувалися за допомогою пероральних ліків, був протестований подвійним сліпим методом на вибірці з 1405 осіб. Половина з них приймала разову дозу спрею, інші ж отримували плацебо.

Відео дня

Виявилося, що спрей значно зменшує біль через дві години після початку мігрені. Також він позбавляє інших проявів хвороби: нудоти, чутливості до світла і шуму. У деяких учасників дослідження ефект препарату спостерігався вже через 15 хвилин.

Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США вже схвалило швидкодіючий назальний спрей від Pfizer, призначений для лікування мігрені.

Оголошення про це, а також анонс початку продажів вже цього літа, з’явилися на офіційному сайті Pfizer.

«Схвалення FDA завзпрету знаменує собою значний прорив для людей з мігренню, які потребують позбавлення болю і надають перевагу альтернативним варіантам пероральним лікам», — заявила комерційний директор Pfizer Анджела Хванг.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X