Наука майбутнього. Американський університет пропонує стипендію та вчений ступінь з вивчення марихуани

7 квітня 2021, 18:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державний університет озера Верхнє в Мічигані з 2019 року пропонує своїм студентам одержати вчений ступінь в області хімії канабісу. Тепер там запускають відповідну стипендію для допомоги майбутнім вченим.

У штаті легалізовано вживання марихуани в медичних і рекреаційних цілях.

Навчання профінансує Steadfast Labs — центр тестування канабісу в Детройті. Лабораторія вивчає і перевіряє активність і безпеку речовини. Щомісяця там будуть виділяти 1200 доларів для студентів, які здобувають ступінь з хімії канабісу.

Відео дня

«Ми прагнемо заохочувати і підтримувати найкращі наукові таланти. Ми вважаємо, що освіта є ключем до підвищення рівня безпеки в галузі», — розповів CNN Аврам Заллен, засновник і генеральний директор Steadfast Labs.

Отримати стипендію зможуть студенти не нижче другого курсу із середнім балом вище 3.0. Також стипендія орієнтована в першу чергу на тих, хто проживає в Детройті, де працює компанія-інвестор.

В університеті впевнені, що до кінця року індустрія канабісу створить 500 тис. робочих місць, а тому студенти факультету точно не залишаться ні з чим. Випускники зможуть влаштуватися в абсолютно різних сферах — охороні здоров'я, фармацевтиці, органах правопорядку і навіть маркетингу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X