У бункері буде свято. Вчені створили більш ефективну альтернативу звичайному ботоксу

14 вересня, 17:15
Препарат від Revance Therapeutics, Inc незабаром з’явиться на ринку (Фото:Syda_Productions/Depositphotos)

Препарат від Revance Therapeutics, Inc незабаром з’явиться на ринку (Фото:Syda_Productions/Depositphotos)

Daxxify є першим ін'єкційним засобом проти зморшок на основі пептидів. Випробування показали, що він працює в середньому вдвічі довше, ніж препарати на базі ботулотоксину.

Новий препарат виробництва Revance Therapeutics, Inc вже пройшов усі необхідні випробування та був схвалений FDA. Його творці говорять про те, що під час трифазної перевірки безпеки їхній продукт показав високий рівень безпеки, а його косметичний ефект задовольнив усі вимоги пацієнтів.

Відео дня

Клінічні випробування включали 2700 учасників та близько 4200 процедур. За їхніми підсумками було зроблено такі висновки:

  • Результати з’явилися через день-два після процедури.
  • 98% людей не мали ознак утворення зморшок через чотири тижні після лікування.
  • 88% людей продемонстрували клінічно значуще зменшення зморшок упродовж місяця спостережень.

Виробник стверджує, що Daxxify не містить компонентів тваринного походження та підійде тим, хто не бажає витрачати час на часті походи до косметолога. Водночас побічні ефекти на кшталт опущення повік, які часом виникають у разі неправильного застосування нейротоксинів, триватимуть довше після Daxxify. Тому використовувати засіб рекомендується лише сертифікованим фахівцям.

Ціна препарату поки не заявлена, проте чекати, що вона буде порівняна із вартістю продуктів минулого покоління, не варто. Найімовірніше, він коштуватиме хоча б трохи дорожче завдяки більшій тривалості дії.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X